Қарабұлақ орта мектебінің үздік түлектері  туралы мәлімет

 

Түлектің аты-жөні

Туған жылы

Жетістіктері

Оқу орыны

1

Құлданов Бекзат Аткелтирович

05.06.1986 ж

Әр жылдардағы аудандық, облыстық ғылыми жоба жеңімпазы,үздік куәлік  иегері

Ақтөбе Заң Институты

2

Келдібаев Ахмет Бақтыбайұлы

29.02.1988 ж

Әр жылдардағы аудандық ғылыми жоба жеңімпазы, пәндік олимпидада жеңімпазы, үздік куәлік иегері

Ақтөбе Мемлекеттік Педагогикалық Институты

3

Бөлекбаева Венера Миханқызы

11.04.1988 ж

Әр жылдардағы аудандық ғылыми жоба жеңімпазы, пәндік олимпидада жеңімпазы, үздік куәлік иегері

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе Мемлекеттік Университеті

4

Зинекен Қуаныш Мұңалұлы

28.04.1994 ж

 

Аудандық олимпидада жеңімпазы

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік Мемлекеттік Университеті

5

Аманкелдіқызы Гүлназ

23.03.1995 ж

Аудандық олимпидада жеңімпазы

 

Ақтөбе медициналық колледжі.

6

Жанәбілова Әсем Ережепқызы

02.06.1996 ж

      Үздік куәлік иегері

Ә. Молдағұлова атындағы  гуманитарлық колледжі.мамандығы –математика

7

Зинекен Сағыныш Мұңалұлы

16.11.1995 ж

Аудандық пәндік олимпидада жеңімпазы

 

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік Мемлекеттік Университеті

8

Махан Нұршат Жақсыбайқызы

01.06.1998 ж

Аудандық пәндік олимпидада жеңімпазы

 

Тарлан  көпсалалы  колледжі.

9

Мыңбаева Ақерке Естемісқызы

19.06.1998 ж

Обылыстық  ғылыми  жоба сертификат  иегері, аудандық  пәндік олимпидада жеңімпазы

 

Ә. Молдағұлова атындағы  гуманитарлық колледжі.мамандығы –математика

10

Зейнекен Аяулым Тобышқызы

14.04.2000 ж

үздік куәлік иегері

Ә. Молдағұлова атындағы  гуманитарлық колледжі.мамандығы –кітапхана ісі

11

Оразбайқызы Тәтті

11.11.1999 ж

 

Үздік куәлік иегері

Ә. Молдағұлова атындағы  гуманитарлық колледжі.

12

Шофер Ұлағат Аманжолұлы

08.11.1999 ж

Республикалық  Махамбет оқулары 2014ж. 1орын

Ә. Молдағұлова атындағы  гуманитарлық колледжі.мамандығы-математика

13

Михан Ақмарал Амантайқызы

27.05.2001 ж

 

Үздік  пәндік  иегері  аудандық  олимпияда 1орын , облыстық  олимпиада  2-орын

Т. Жармағанбетов атындағы орта мектебі

10- класс

14

Оразбаев Ермахан Оразбайұлы

03.05.2001 ж

 

Үздік куәлік иегері, Аудандық пәндік олимпидада жеңімпазы

 

Ә. Молдағұлова атындағы  гуманитарлық колледжі.мамандығы-математика

15

Артықбай Райлан Әбділқадырқызы

28.11.2001 ж

Облыстық «Жыр жазамын жүрегімнен»                  3 орын.2014ж

Үздік аттестат иегері

Қарабұлақ орта мектебі

9 класс

16

Қылышбай Дәулет Құлахметұлы

08.02.2000 ж

Аудандық пәндік олимпиада 2014 ж тарих 3 орын

Үздік аттестат иегері

Мектеп түлегі-2017

17

Өтес Гүлбақыт Бақытжанқызы

16.11.1999 ж

Облыстық М.Жұмабаев оқулары 2014ж   2 орын,                         Облыстық «Өз өлкемді сүйемін» атты шығарма  2014ж  мақтау қағазы,        Облыстық пәндік олимпиада 3дәрежелі диплом 2015ж,

Аудандық пәндік олимпиада 1 орын 2014ж,                    Аудандық М.Жұмабаев оқулары 2 орын 2016ж

Алтын белгі иегері

Мектеп түлегі-2017

   

"Алтын белгі" иегерлері  

  • 1 иегері

    Алтынбай Жанболат Нұрбекұлы

    Т.Жармағамбетов атындағы орта мектептің түлегі

  • 2-иегер

    Байшукуров Темирлан Аскарулы

    Т.Жармағамбетов атындағы орта мектептің түлегі

   

"Алтын белгі" иегерлері  

  • 1 иегері
    1 иегері

    Алтынбай Жанболат Нұрбекұлы

    Т.Жармағамбетов атындағы орта мектептің түлегі

  • 2-иегер
    2-иегер

    Байшукуров Темирлан Аскарулы

    Т.Жармағамбетов атындағы орта мектептің түлегі

   
© "БАЙҒАНИН АУДАНДЫҚ БІЛІМ БӨЛІМІ" МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ